Klientide tagasiside

Jekaterina Ossipova

Olen kasutanud ja proovinud erinevaid Geliant tooteid, 10%, 25% ja 40%. Kõige tõhusam meie perekonna jaoks osutus 40% Geliant. Suurepärane kosmeetika toode mis ravib vistrikke, igasugused nahalööved, kriimud, konnasilmad lastel, jalaseen. See on alati meil kodus olemas. Aitab kiiresti ja tõhusalt. 10% ja 25% oleme kasutanud massažiõlina, parandas oluliselt naha seisukorda ja enesetunnet. Oleme ka seda ninna tilgutanud ja kurku, et vähendada külmutuse nähtusi. Meeldib, et se on 100% looduslik, ei midagi keemilist.
Ainukene, mis mind häirib selle toote puhul on pakend. See mulle ei meeldi üldse ja väga ebamugav valmistada toode kasutamiseks. Kuid toodete suurepäraste omaduste tõttu võib pakendi peale silmad kinni panna.

Diana Toom

Geliant 40% on minu kindel valik!

Kristel Kangur

Väga heade raviomadustega tootesari.

Anneliis Salumaa

Suurepärased tooted, kasutan Geliant 10% juba pikalt. Soovitan ka teistele!

Keili Oras

Minu kosmeetikakotis on alati Geliandi toode olemas. Igapäevaselt kasutan seda kas vistrike ennetamiseks ja raviks, sääsepunnide sügeluse äravõtmiseks või teiste nahapunetuste raviks. Samuti säästis Geliant mind rasedusarmidest – imeline!

Liisa-Maria Toomlaid

Olen nüüdseks juba aastaid Gelianti tooteid kasutanud. Tooted on head ja looduslikud. Olen Gelianti toodetest abi saanud probleemidele nagu limaskesta põletused ja angiin. Kasutan tooteid ka pidevaks igemete ja hammaste hooldamiseks. Soovitan tootesarjaga ka sinul tutvuda!

Carol Raid

Kasutasin terve raseduse vältel Geliandi toodet venitusarmide ennetamiseks. Nahk oli pehme ja elastne. Nüüd kasutan Geliandi toodet näo puhastamiseks ja niisutamiseks. Näonahk on muutunud ilusaks, ja muid tooteid enam ei vaja - soovitan!

Saada meile oma arvamus

Nimi:

Telefoninumber:

E-mail:

Tagasiside toodetele:

mesi