12.50 

Geliant 40% Gold

TOOTEST

Propolis Geliant 40 % Suprema Gold  õli imendub takistusteta nahka ja avaldab ravitoimet ka kõige tihedamatele naha kihtidele k.a. kandadele ehk tallaalustele, peopesadele, küünealustele plaatidele nii kätel kui jalgadel. Peale selle tõstab Propolis Geliant 40 % Gold  naha prinkust ja elastsust, eemaldab tselluliiti, kaitseb luid, ühtlustab naha jumet ja vähendab pigmendilaike ja tedretäppe. See loob probleemses kohas kiiresti ja efektiivselt soodsa pinnase paranemiseks, seda tänu taruvaigus sisalduvatele ravivatele ühenditele. Toodetud I. P. Kalinjaki autorimetoodika alusel.

KOOSTIS

  • PROPOLIS CERA Ph. (taruvaik) – 80%;
  • HELIANTHUS ANNUUS (päevalilleõli) – 12%;
  • CERA ALBA ( Mesilasvaha) – 8%.

KASUTAMINE

Pigmendilaigud, tedretäpid, näo ja keha koorimine (piiling):
Puhastage nägu puhastuspiimaga, seejärel hõõruge nägu toonikuga või käsnaga kastes seda sooja vette. Näonaha ja keha pooride avamiseks tehke eelnevalt kuum kompress kastes rätik kuuma vette ja pange see näole 30 sekundiks. Seejärel kandke toode kergete liigutustega nahale, kergelt näpuotstega masseerides ilma nahka venitamata, hoides seda seal 2-3 minutit. Puhastage nahalt kuiva salvrätikuga õli jäägid ning korrake toote protseduuri 2 korda. Lõpetuseks eemaldage õli jäägid sooja ja niiske rätikuga. Kuiva ja normaalse naha korral tehke protseduuri 1 kord kuus, rasuse ja kombineeritud naha korral 2 korda kuus.

Tselluliidi eemaldamise ja naha toonuse tõstmise tarbeks:
Niisutage rätik kuumas vees (+45…55 °C), seejärel väänake rätikust välja enamus vett ning asetage tselluliidiga kohale. Katke rätik kile ning tekiga 10 kuni 15 minutiks. Kandke toode Propolis Geliant 40% Suprema probleemsele kohale. Hõõruge toode sisse kergete ringjate liigutustega, kas näppudega või polümeerist kupuga, kuni keha hakkab kergelt õhetama. Eemaldage toote jäägid kuiva rätikuga või pehme kosmeetilise salvrätikuga. Korrake õli peale kandmist veel 2 korda. Sooritage protseduuri ühe seansi jooksul 3 korda (parim aeg selleks on õhtul enne magamaminekut).

Ravikuur kestab 4 nädalat:

  • 1. nädalal iga päev;
  • 2. nädalal 1 kord kahe päeva jooksul;
  • 3. nädalal 1 kord kolme päeva jooksul;
  • 4. nädalal 1 kord nelja päeva jooksul.

Tselluliidi profülaktikaks soovitatakse korrata ühe kuu kestvaid kuure kolme kuu jooksul.

Soolatüükad:
Võtke plaaster ja lõigake sinna auk, mis on soolatüüka suurusega. Kleepige ettevalmistatud plaaster nii, et soolatüügas, paistaks august välja aga ka, et soolatüüka ümbrus oleks kaetud plaastriga. Valmistage marlist soolatüüka suurune kuulike. Kasta kuulike Propolis Geliant 40% õlisse, pigistage näppudega pallikest, et eemaldada liigne õli ning asetage pallike soolatüükale ja kleepige sellele peale plaaster. Soovitav on seda teha õhtul, jättes pallike, mis on niisutatud Propolis Geliant 40% Suprema õlis kehale terveks ööks. Korrata kuni tulemuse saavutamiseni.

Tähelepanu! Mitte kasutada kompressideks!

VASTUNÄIDISTUSED

Mesilastoodete ja individuaalne tootetalumatus. Enne kasutamist läbi viia allergiatest: kandke vatitikuga küünarvarrele toodet. Kui 30 minuti pärast tekib sellel kohal põletus, kihelus ja punetus, siis on toote kasutamine vastunäidustatud. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

pakend sisaldab

Pakend sisaldab:

  • puudel 100 ml õliga;

Tooteid pole testitud loomadel.
Ei sisalda piiritust ega säilitusaineid.
Toode vastab hea tööstusliku praktika normidele (Good Manufacturing Practice).

SÄILIVUS

Säilivustähtaeg (Parim enne):

Toote säilitamisel tootjapoolses hermeetilises pakendis on säilivusaeg 3 aastat, alates pakendil märgitud valmistamise kuupäevast.

Tähelepanu! Peale pakendi avamist säilib toode 3 kuu jooksul.

nõuanded

• Podagra
• Jala suure varba metatarsofalangeaalliigese deformatsiooni korrigeerimine (jalamuhud)

Manustamise metoodika: sisse hõõrumine.
Kandke toodet sõrmeotstega kergete liigutustega kahjustatud kohale kuni naha roosaks tõmbumiseni. Tootejäägid eemaldage kuiva rätiku või salvrättidega. 3-kordne määrimine seansi kohta (2-3 korda päevas).
Kuur: kuni valu ja põletiku taandumiseni.

• Valu väljaravi jalapöiast või käelabast erineval põhjustel – liigestest, lihastest, sidekirmekoest, mis on seotud hüppeliigesega

Manustamise metoodika – kolme kordne Propolis Geliant 40% Suprema määrimine 1 seansi jooksul (2-3 korda päevas).
Toote jäägid eemaldage kuiva rätiku või salvrättidega.
Kuur: kuni valu ja põletiku taandumiseni.

• Kanna nikastused ja väljavenitused

Manustamise metoodika – kolme kordne Propolis Geliant 40% Suprema määrimine 1 seansi jooksul (2-3 korda päevas).
Toote jäägid eemaldage kuiva rätiku või salvrättidega.
Kuur: kuni turse ja valu taandumiseni.

• Jala ning käenaha lõhed
• Jalalaba naha seenhaigused

Valage anumasse sooja vett (37-38 kraadi). Lisage pesemisvahendit (geel, šampoon, pesuseep) koguses, mis tekitab paksu vahu. Rasueemalduseks ja pooride avamiseks lisage 1 teelusikas söögisoodat. Asetage jala või käelabad seebi-sooda lahusega anumasse 10-15 minutiks. Loputage sooja vee joa all ning kuivatage käterätikuga. Paks tallanahk ning käelaba saavad nii rasust puhtaks ning pooridega lahti. Nüüd on jala- ja käelabad täielikult vastuvõtlikud Propolis Geliant 40% Suprema toimele. Kandke toodet rikkalikult 1-2 minutiks nahale.
Niisutage kohta kuhu on kantud toodet, seejärel eemaldage toote jäägid õhukese rätikuga või kosmeetiliste salvrätikutega. Korrake punkte 4. ja 5. kaks kuni kolm korda 1 kord päevas enne magamaminekut. Seansi lõpul tehke jalalabad ja käelabad rätikuga hoolikalt kuivaks.
Kuur: kuni jalalaba pinna vigastuse sümptomite taandumiseni.

• Villid, konnasilmad

Valage anumasse sooja vett (37-38 kraadi). Lisage pesemisvahendit (geel, šampoon, pesuseep) koguses, mis tekitaks paksu vahu. Lisage 1 teelusikas söögisoodat rasueemalduseks ja naha pooride avamiseks. Asetage jalalabad või käelabad seebi-sooda lahusega anumasse 10-15 minutiks. Loputage sooja jooksva veel all ja kuivatage rätikuga. Jalalaba kare talla nahk või käelaba nahk vabaneb rasvast, poorid laienevad ja saavad puhtaks. Nüüd on jalalaba ja käelaba täielikult vastuvõtlikud Propolis Geliant 40% Suprema toimele. Kuivatage jalalaba ja käelaba hoolikalt rätikuga. Kastke märg salvrätik tootesse. Kandke see probleemsele piirkonnale. Fikseerige võrkside või tavaline sideme salvrätiku peale – sidudes side lõdvalt (fikseerige õrnalt aga tihedalt). Korrake protseduuri igapäevaselt enne magamaminekut (ei ole sobilik kompressideks) jättes see peale terveks ööks.
Kuur: kuni jalalaba pinna vigastuse sümptomite taandumiseni.

• Küünteplaatide patoloogia (tuhmid küüned, kihistuvad küüned, küüneplaadi nõrkus ja hõrenemine)

Kandke igapäevaselt, 3-4 korda päevas Propolis Geliant 40% Supremat küüneplaatidele ja küünevallidele. Toote ülejäägid puhastage hoolikalt kosmeetilise salvrätiga.
Kuur: 3-4 nädalat kuni küüneplaadi täieliku füsioloogilise taastumiseni.

• Rosaatsea (punetav akne), rinofüüm

Kandke toode kahjustatud pinnale kergete ja õrnade sõrmeliigutustegal. Laske mõjuda 2-3 minutit. Eemaldage rasu jäägid õrnade liigutustega, kasutades õrna rätikut. Korrake punkte 1., 2. ja 3. kolm korda ühe seansi jooksul.
Kuur: igapäevaselt 1 kuu jooksul, 2 korda päevas.

• Hüperkeratoos (kuivad, tumenenud, sarvestunud naha piirkonnad)

Määrige kergete liigutustega hüperkeratoosist kahjustunud kehaosi ja punetavat naha piirkonda. Eemaldage toote jäägid õrnade liigutustega, kasutades selleks õhukest rätikut või pehmet kosmeetilist salvrätti. Korrake punkte 1. ja 2. kolm korda 1 seansi jooksul päevas.
Kuur: 4 nädalat

1. nädal – 2 seanssi päevas (hommikul ja õhtul);
2. nädal – 1 seanss päevas;
3. nädal – 1 seanss iga 2 päeva tagant;
4. nädal – 1 seanss iga 3 päeva tagant.

• Valu: kaelas, seljas, ristluus
• Valu suuremates liikmetes ja liigestes:

– Ristluu piirkonnas
– Puusaliiges
– Põlveliiges
– Pahkluu liiges
– Humeroskapulaarne ühendus (õlaliiges)
– Küünarliiges
– Kodarluu-randme liiges.

• Osteokondroos
• Radikuliit
• Ishias
• Suurte liigeste artroso-artriit

Manustamise metoodika – määrige sõrmedega toodet kahjustunud pinnale kergete liigutustega enne kuini nahapind roosaks tõmbub. Eemaldage toote jäägid rätiku või salvrätikutega. 3-kordne määrimine seansi jooksul (2-3 korda päevas).
Kuur: kuni valu ja põletiku taandumiseni.